Yatak Odasının Öne Çıkan Ürünü: Ferforje Karyola

Yatak Odasının Öne Çıkan Ürünü: Ferforje Karyola Argimo

Son dönemlerin vazgeçilmez ürünlerinden olan hem dekoratif olması hem kullanışlılığı ve fiyatı ile ön plana çıkan ferforje karyola, sahip olduğu dikeç demirleri ile sağlamlılığı da beraberinde getirmektedir. Haşere, nem ve sert darbelere karşı son derece dayanıklı olan metal karyolalar hem yatak odası hem de modeline göre sedir olarak geçen ürünler; balkon, bahçe gibi açık mekanlarda da kullanım imkânı vermektedir. Kurulum kolaylığı ve ürünü bir yerden başka bir yere taşımak da demonte metal karyolalarda oldukça kolay olmaktadır.

Taşıma kapasitesi, karyolada kullanılan demirin kalitesine göre değişiklik gösteren ferforje yataklarda ortalama olarak taşıma kapasitesi 250 kg olmaktadır. Bazadan ziyade karyola tercih edilmesinin sebebi daha estetik durması ve fiyatının daha iyi olmasından kaynaklanmaktadır. Baza depolama alanına sahip kapalı karyola olarak düşünülebilir, görüntü olarak daha kaba durmaktadır. Ferforje karyolalarda renk seçimi genellikle siyah ya da beyaz olmaktadır.

Gün geçtikçe çeşitliliği artan, nostaljik görünüme sahip karyolalarda tek ve çift kişilik ölçüler mevcut olup karyola altının istif alanı olarak kullanılması kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Alt kısmının aralıklı olması temizlikte de büyük kolaylık sunmaktadır. Metal karyolada ölçü olarak genellikle çift kişilik olan 160x200, tek kişilikte 90x190 cm tercih edilmektedir. Yatak boyutu da karyolanın kendisi ile aynı boyutta olmalıdır, farklı ölçü olması durumunda kullanımda sıkıntılar meydana gelebilmekte ve çok hoş görüntü oluşturmamaktadır.

Karyola kullanımı sağlanırken daha havalı bir görünüm yakalaması ve ortama farklı bir hava katması için cibinlikli olan karyolalar da tercih sebebidir. Led ışıklı karyola olarak da kullanım son zamanlarda artmış durumdadır. Minimalizm tüketim çılgınlığında benimsenen yeni yaşam felsefesi olup bunun doğrultusunda metal karyola imalatçıları karyolayı daha kullanışlı hale getirerek ferforje yavrulu yatak üretimine gitmişlerdir.

Nihayetinde günün tüm yorgunluğunu attığımız özel alanımız yatak odasında sıklıkla tercih edilen ve uzun yıllar kullanıma imkân veren modern tarzdaki demir karyola modellerine argimo.com karyola kategorisinden ulaşabilirsiniz!

Sonraki gönderi

Karyola Mı Baza Mı Almalıyım? Argimo
Sünger Yatak Mı Yaylı Yatak Mı Tercih Etmeliyim? Argimo

Yorum yazın

Tüm yorumlar yayınlanmadan önce incelenir.

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.