Sıkça Sorulan Sorular

ÖDEME SÜRECİ

1. Ödeme seçenekleri nedir?

·Kredi/Banka Kartı ile Ödeme;

Kredi kartı ve banka kartınız ile Argimo.com üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. 

 

·Havale/EFT ile Ödeme;

Siparişinizi ödeme tipini "Havale ile Öde” seçeneğini işaretleyerek oluşturabilirsiniz. Yapılan havaleniz en fazla 2 iş günü içerisinde onaylanarak siparişiniz işleme alınır.

Havale açıklama kısmına sipariş ve müşteri ismini yazınız.

Havale işlemini yapabileceğiniz hesap numarası ve alıcı bilgileri;

Alıcı kısmına yazılması gereken şirket unvanı: ARGİMO İNTERNET MAĞAZACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Banka Adı: İş Bankası

Banka IBAN: TR03 0006 4000 0015 3060 4103 84

 

·Kapıda Ödeme;

Güvenli ödeme sistemine uygun olmadığından kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Nakit ödemelerinizi mağazamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

 

Taksit Seçenekleri

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans, Kuveyt Türk, Advantage ve Bank Kart Combo kredi kartları ile 9 takside kadar ödeme yapılmaktadır.

 

2. Argimo.com’da Kredi Kartı ile Ödeme Yapmak Güvenli mi?

Güvenli ödeme sistemimizin altyapısı Türkiye’nin önde gelen ödeme sistemleri firması olan PayTR tarafından sağlanmaktadır. SSL sertifikalı sistemin altyapısında kart verileri kodlanarak otomatik olarak bankaya gönderilmektedir. Sizlere ait bu bilgiler Argimo tarafından görüntülenememekte ve saklanamamaktadır.

Banka kartları ile yapılan ödemelerde, kart sahibinin güvenliğini sağlamak amacıyla bankalar firmalar ile ortak bir çalışma yaparak 3D Secure hizmet vermektedirler. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D ekranı açılmakta ve alışveriş yapılan kredi kartı sahibinin cep telefonuna SMS ile onay kodu gönderilmektedir. Bu şekilde yapılan ödeme işlemlerinde, herhangi bir olumsuz bir durumda banka tüm sorumluluğu üzerine almaktadır.

 

3. Teslimat Detayları

Genç ve dinamik ekibimiz şimdiye kadar tüm Türkiye’de binlerce eve ulaştı!

Verdiğiniz sipariş sonrası sizleri arayarak sipariş teyidi ve ürün teslimatı ve kurulumu hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Her siparişimiz bizim için çok değerlidir ve sizlerin isteği doğrultusunda gerçekleştirmek çok önemlidir.

Aldığımız her siparişi en kısa sürede özenle hazırlıyor ve siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

 

4. Sipariş Nasıl Takip Ederim?

 Siparişinizin üretim ve teslimat süreçlerini sitemizde üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım” bölümünde "Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.

 

·Kargo ile yapılan teslimatlar;

Siparişlerinizi kolaylıkla takip edebilmeniz için sitemizde kargo firması ve takip kodları bulunmaktadır ve takibini yapabilirsiniz.

 

·Nakliye ile yapılan teslimatlar;

Büyük hacimli siparişlerinizi nakliye ile gönderiyoruz. Sizlerle iletişime geçerek siparişiniz olan ürün sizlere ulaşana kadar takibatını sağlıyoruz ve teslimatını gerçekleştiriyoruz.

 

5. Teslimat Ücretli mi?

 Siparişlerinizin tamamını ücretsiz olarak sizlere ulaştırıyoruz.

 

6. Teslimat Sırasında Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 Siparişlerimizi kargo veya nakliye ile teslimatını yapıyoruz.

 

Kargo ile teslimatlar da verilen sipariş 30 desi ve üzeriyse yasa gereği kargo firmaları evinizin kapısına teslimat yapmamakta bina önü teslimat yapmaktadır.

 

Kargo ile teslimata uygun olmayan ürünlerimizi nakliye ile teslimatını yapıyoruz. Bu teslimatlarda müşteri hizmetlerimiz sizlere detaylı olarak bilgi veriyor ve teslimatı ona göre gerçekleştiriyoruz.

 

Ürünü teslim almadan önce mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapınız. Ürün paketinde ya da üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine "Hasar Tespit Tutanağı” tutturarak ürünü teslim almayınız ve bizlerle iletişime geçiniz.

 

7. Siparişim Planlanan Teslimat Tarihinde Ulaşmadı, Ne Yapmalıyım ?

 Vermiş olduğunuz siparişinizi operasyon ekiplerimiz en baştan sizlere ulaşıncaya kadar yönetiyorlar. Teslimat da üretimden ya da nakliye/kargo kaynaklı gecikmelerde sizlere bilgi veriliyor ve teslimat yönetiliyor.

 

KURULUM

Satışını yapmış olduğumuz ürünlerin kurulumu çok kolay ve pratikdir. Kurulum da profesyonel destek isteyen ürünler için sizlere uzaktan telefon desteği veriyoruz.

Kurulumu kolayca yapabilmek için ihtiyaç duyulan bütün parçalar ve kurulum şeması ürün içeriğinde mevcuttur.

 

SATIŞ SONRASI DESTEK

Argimo.com’dan aldığınız bütün ürünler rahatlıkla kullanabilmeniz için 2 yıl garantilidir. Herhangi bir olumsuzluk yaşanması halinde çözüm için her zaman buradayız.

 

1. Siparişimden Vazgeçtim, Nasıl İptal Ederim?

Siparişinizi verildiği andan itibaren işleme alıyoruz ve hazırlamaya başlıyoruz. Bundan dolayı üründen vazgeçer veya değişim talep ederseniz en geç 3 iş günü içerisinde müşteri hizmetlerimize ulaşarak iptal ya da değişim talebini iletirseniz ücretsiz olarak iptal ya da değişimini yaparız.

 

2. İptal Edilen Ürünlerin İade Süreci Nasıl Olur?

İptal durumuna uyan siparişleriniz, iptal talebi olunan tarihten itibaren 7 iş günü içinde ücret iadesi oluşturulur. İade edilen tutar kullandığınız banka kartına bağlı olarak değişebilir. Ödemeniz havale ile yapıldıysa ücret iadesi için hesap bilgilerinizi info@argimo.com’a göndermenizi rica ederiz.

Taksitli ödemelerinizde hesap ekstrenize "-” olarak yansır, daha sonra "+” olarak tutar hesabınıza yansır. Kredi kartı limitinizde veya ödemenizde herhangi farklılık olmaz.

 

3. Nakliye ya da Kargo ile Gönderilen Siparişimden Memnun Değilim, Ne Yapmalıyım?

Herhangi bir durumdan dolayı memnun olmazsanız çözüm için her zaman buradayız. Ürün ile ilgili olumsuzluklar için hemen çözüm süreci başlatılır ve hızlıca sorun çözülür. Yaşanan ürün sorunu 30 gün içerisinde çözülmezse, ürünü ücretsiz olarak iade talebinde bulunabilirsiniz.

Üründe herhangi bir hata ya da kusur olmadığı halde iade ya da değiştirmek istenirse, ürünü teslim alınan tarihten itibaren 14 gün içinde iade/değişim talebi gerçekleştirilir. Kurulumu yapılan ya da özelleştirilmiş ürünler de tutarın %25’i demontaj/özelleştirme bedeli olarak alınır. Kargo ile teslim edilen ürünlerin iadesi kargo ile yapılır.

14 günün sonunda gelen iade talepleri garanti süreci içinde değerlendirilir.

 

Ticari Unvan: Argimo İnternet Mağazacılık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Adres: Eğribucak Mah. Fatih Sultan Mehmet Blv. No:208/1D Melikgazi/Kayseri

Telefon: +903523213075 /+905453873806

Fax: 0352 321 30 77