Vizyon & Misyon

 

BİZ KİMİZ?

2004 yılından itibaren yüksek kalitede sertifikalı ve tescilli metal mobilya üretiyoruz. Almanya, Fransa, ABD başta olmak üzere otuz'u aşkın ülkeye ihracat yapıyoruz. Ayrıca yurt içinde güçlü pazaryerleri için özel üretim ve tedarik hizmeti vermekteyiz.

Yeni markamız ARGİMO, güçlü tecrübelerden oluştu. Üç farklı (metal, modüler ve yatak) fabrikada ürettiği ürünleri doğrudan otel, cafelerinize ulaştıracaktır. ilk konsept mağazasını Mart 2020'de Bodrum'da açıldı.

Tecrübesi ve donanımlı kadrosu ile kısa sürede taleplerinizi karşılama kapasitesine sahip olan ARGİMO siz değerli iş ortaklarıyla çalışmayı arzu eder.

 

VİZYON: Yaşam alanlarınızda ergonomik ve modern tarzda ürünler sunarak yaşam kalitesini artırmak. Firmamızın güvenilir ve saygınlığını her zaman ön planda tutmak.  Uzmanlık alanımızda yer alan trendlere, yeni tasarımlara yön vererek her zaman sektörde gelişim göstermek.

 

MİSYON: Mobilya sektöründe ihtiyaç doğrultusunda müşteri odaklı ve gelişime her zaman açık firma olarak kaliteli ve geniş ürün yelpazesi şekline çalışmaktır. Ürünlerimizi ülkenin her yerine en hızlı şekilde ulaştırmak; toplumsal değerleri gözeterek müşteri ile iletişimi her şeyden üstün tutan firma olarak çalışma hayatında ilerlemek.