Argimo Ranza Modelleri ile Oda Dekorasyon Fikirleri

Argimo Ranza Modelleri ile Oda Dekorasyon Fikirleri

Ranza denince aklımıza ilk başta çocuklar gelmektedir ancak yetişkin bireylerde birçok farklı dekorasyona sahip ranzayı tercih ve tarzlarına göre kullanmaktadır. Argimo ranza modelleri sayesinde odalar farklı şekilde şık ve modern tarzda dekore edilebilmektedir. ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi standartlarında üretilen TSE belgeli Argimo ranza modellerini gelin detaylı olarak inceleyelim.

 

Modern çizgiye sahip bu ranza modelinde minimalist tasarım ön plana çıkmakla birlikte bebeğiniz hem bebek hem çocukken kullanım sağlayabilmektedir. Beyaz rengi ile odaya ferahlık verecek ve odada kullanılan dekorlarla kolaylıkla uyum sağlanabilecektir. Çocuklar için ranza alınacağı sırada en önemli etkenlerden biri de ranzanın güvenli olmasıdır. Argimo ranza modellerinde kullanılan korkuluklar çocukların düşmesini engellemekte ve üründe kullanılan boyalar sağlığa zararsızdır. Ranza alt kısmının boş olması sayesinde de depolama alanına imkân vermektedir.

 

 

Çocuklarınızın ilgi duyduğu renk ve temaya göre bir oda oluşturmak çocukların hayal dünyasının gelişiminde doğrudan etkendir. Hem dinlenme alanı hem çocuk oyun alanı olarak çocuk yatak odalarında ranza tercihi, birden çok çocuğa sahipseniz doğru olacaktır. Bu sayede çocuklar arasında paylaşım pekiştirilmiş olacak ve uyum gösterme durumu artacaktır. Argimo, sıradan ranza renklerinden ziyade farklı renklerde ranza üretmiş ve canlı renklerden olan turuncu, yeşil ve sarıyı ön plana çıkarmıştır. Metis Ranza modelinde kullanılan turuncu ve sarı renk ile çocuk odasında modern bir atmosfer yakalayacak ve çocuklarınız için keyifli alanlar oluşturabileceksiniz.

Carme ranza modelinde kullanılan turuncu ve yeşil renk ise odaya neşe katacaktır. Çocuk odasında kullanılacak olan duvar kâğıdı, halı, perde ve dolap ile de uyum sağlanarak hem şık hem spor tarzda bir görüntü elde edilmiş olunacaktır.

 

 

Ranza denince akla ilk etapta çocuklar gelmekte ancak ebeveynlere özel üretilen İmaj Ranza ile oda dar ise maksimum verimlilik sağlanacak ve çocuğa sahipseniz üst katta çocuğunuz alt katta eşiniz ile siz yatabileceksiniz. Ya da bir çocuğunuz daha kilolu ve geniş yatakta yatmak istiyorsa alt katı o paylaşacak üst katı daha zayıf çocuğunuz ya da gelen misafir kullanabilecektir. Çok fonksiyonlu bu ranza sayesinde hem yatma eylemi gerçekleştirebilecek hem de istifleme alanı sayesinde eşyalarınızı rahatlıkla depolayabileceksiniz.

 

 

Küçük alana sahip ve yaşayan sayısının çok olduğu ailelerin tercih ettiği mobilyaların başında ranzalar gelmektedir. Ranzalar odanın hem düzenli görünmesini sağlar hem de konfor alanı oluşturur. Şık stili ile öne çıkan Zambak Yavrulu Ranza modeli ile 3 kişi rahatlıkla kullanım sağlayabilecek ve evin içerisinde yaşayan bireylerden ziyade misafirler içinde kullanım alanı oluşacaktır. Bu ranzanın ayrı ayrı karyola olarak kullanılabilmesi de kullanıcıları için avantaj sağlamaktadır.

 

 

Prizma ranza modeli ile odanın en verimli şekilde kullanılması sağlanmaktadır. Ranzanın alt kısmının boş olması sayesinde bu alan çalışma alanı olarak kullanılabilir. Uyku ve çalışma alanını bir arada sunan Prizma ranza görüntü olarak da şıklık sunmaktadır. Çalışma alanı dilenirse kullanılacak kişiye göre özelleştirilebilir, genellikle gençler için tercih edilen bu model çocuklar için de tercih edilerek çalışma alanı oyun alanına çevrilebilir.

 

 

Sıcak bir atmosferi olan İnci ranzada hem metal hem de ahşap kullanılarak sağlamlık ve estetik bir arada sunulmuştur. Ranzayı dilediğinizde kolaylıkla karyolaya dönüştürerek de kullanım sağlayabilirsiniz. Şık modeli ile öne çıkan İnci Ahşap Ranza yaratıcı depolama alanı da sunmaktadır.

 

 

Çocukların daha yaratıcı ve özgür hissedeceği, gençler ve ebeveynler için uygun, yüksek taşıma kapasiteli fonksiyonel ve şık modelleri bir arada sunan Argimo ranzaları ile doğru dekorlar birleşerek hayalinizdeki yaşam alanlarına dönüşecektir!

Sonraki gönderi

Çocuklar İçin Doğru Yatak Seçimi: Anne ve Babalara Rehber
Yatak Odanızı Yıldızların Işığıyla Süsleyin: Burçlara Göre Metal Mobilya Fikirleri

Yorum yazın

Tüm yorumlar yayınlanmadan önce incelenir.

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.